Piany montażowe

Na platformie Dookien.pl znajdą Państwo duży wybór profesjonalnych pian montażowych przeznaczanych do stolarki okiennej i innych konstrukcji. W naszym asortymencie dostępna jest piana montażowa uznanych marek w branży, w tym Great Stuff PRO, Illbruck, Fischer, Soudal czy Selena

Główny trzon naszej oferty stanowi piana montażowa DOW GREAT STUFF PRO i ENERGY PLUS, ale można zakupić u nas piany przeznaczone do innych typów prac . Dostępna jest także specjalna piana pistoletowa do ciepłego montażu DOW SEAL& FLEX. Szeroki asortyment to nasz atut, dlatego na pewno dobiorą Państwo odpowiednie materiały przeznaczone do realizacji prac montażowych.

W naszym sklepie internetowym piana montażowa wyróżnia się bardzo atrakcyjnymi cenami – stale dbamy o to, aby były one dla Państwa zachęcające. Gwarantujemy również szybką dostawę materiałów, ponieważ większość z nich znajduje się w naszym magazynie – wysyłki realizowane są od ręki. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem pian montażowych na Dookien.pl!

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej