Kleje do styropianu

Dookien.pl prezentuje duży wybór materiałów przeznaczonych do stolarki okiennej i innych konstrukcji. Zakupią u nas Państwo również profesjonalny klej do styropianu DOW INSTA STIK niezbędny do montażu płyt styropianowych EPS oraz płyt XPS, płyt kartonowo-gipsowych, parapetów i innych typów okładzin ściennych i materiałów. Także kleje mogą być z powodzeniem wykorzystane do uzupełniania szczelin dylatacyjnych w izolacjach termicznych.

W naszym asortymencie znajduje się klej do styropianu takich marek jak Illbruck – PU 010, DOOKIEN.PL - Energy Stik, DOW - Insta Stik, POLYCHEM SYSTEMS - Styrpur, SELENA - Tytan Eos, które cechują się zawsze zachęcającymi cenami. Dzięki nim prace montażowe mogą być prowadzone jeszcze szybciej i wygodniej, a najwyższa jakość kleju zagwarantuje gotowej konstrukcji wieloletnią trwałość i odporność.

Większość produktów znajduje się w naszym magazynie, dlatego wysyłki realizujemy praktycznie od ręki. Nasi eksperci pomogą także Państwu w doborze właściwych materiałów, jeżeli potrzebują Państwo porady. Dla stałych klientów i przy większych zamówieniach mamy zachęcające obniżki.

Zapraszamy serdecznie!

Aktywne filtry