Nawiewniki

Nawiewnik okienny TUNAL SLOT VENT KOLORY

22,00 zł 17,89 zł
W magazynie

Sztuk/Karton: 50

SKU
TUNAL
Nawiewnik okienny TUNAL SLOT VENT KOLORY

Nawiewnik Slot Vent jest to tradycyjny nawiewnik ręczny wykonany z tworzywa POM ASA gwarantującego niezwykłą wytrzymałość produktu i wysoką jakość materiału tak wizualnie jak i w dotyku. Instalacja następuje do uwcześnień wyfrezowanego otworu w ramie/skrzydle okiennym . Produkt wyróżnia wysoka jakość wykonania jak i bardzo przyjemny sposób regulacji poprzez specjalnie zaprojektowaną i opatentowaną klapkę z półką . Umożliwia on pełną regulację dopływu świeżego powietrza w sposób płynny i niezawodny.

Produkt zawiera także kratkę anty moskitom w czerpni powietrza co gwarantuje pełny komfort użytkowania przez cały rok.

Korzyści z zamontowania nawiewnika:

Brak możliwości wkroplenia się pary wodnej na oknach i nadprożach – w efekcie brak pleśni i grzyba, Niskie koszty energii cieplnej w porównaniu do normalnego otwierania lub uchylania okien i ich rozszczelnienia, Komfort cieplny w pomieszczeniach – brak uczucia „przeciągu” po dolnych partiach ciała (jak przy uchylonych oknach).

Prosty sposób montażu , wykonujemy poprzez wyfrezowanie otworu w kształtowniku z PVC / Aluminium lub Drewna o wymiarze 12mm x 310mm Następnie instalacja polega na włożeniu elementu czerpni jak i dyszy wlotowej do wyfrezowanych otworów a następnie zaciśniecie elementów zaciskowych. Produkt występuje w trzech kolorach Białym / Brązowym / Karmelowym W przypadku braku informacji o wybranym kolorze wysyłamy kolor Biały

Wymiary :

Długość: 31cm

Szerokość: 2cm

To jest blok stayczny CMS.:product_dostawa "Dodtawa dla produktu"

Wieloletnie
doświadczenie

Bezpieczna
dostawa

Zadowolenie
klientów