Regulamin zakupów :

Platformy handlu hurtowego  dookien.pl

1. O firmie
Właścicielem Platformy handlu hurtowego dookien.pl jest firma Pośrednictwo Handlowe Lidia Helman  z siedzibą w Łodzi  przy ul. Ustronnej 57a , NIP:  7292343270 , REGON:472949780 ,

2. Zamówienia można składać 
Za pomocą systemu informatycznego strony internetowej Phh  dookien.pl

Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego otrzymaniu przez sklep.

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia, bez podania przyczyny.

3. Ceny i asortyment

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i nie  zawierają podatku VAT , który doliczany jest w podsumowaniu zamówienia . Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

4. Formy płatności

a) Przelew na konto bankowe sklepu, którego nr zamawiający otrzymuje razem z potwierdzeniem rezerwacji zamówionego towaru. Po wpłynięciu należności na wskazane konto towar jest wysyłany niezwłocznie najbliższym kurierem wyspecjalizowanej firmy kurierskiej . Wówczas czas rezerwacji zamówienia przedłuża się o czas realizacji przelewu.
b) Za pobraniem. Zamawiający płaci kurierowi przy odbiorze towaru. 

5. Realizacja zamówień

Wszystkie zamówienia są wysyłane w przeciągu 1-2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia w przypadku wybrania płatności za pobraniem, bądź zaksięgowania wpłaty w przypadku płatności przelewem na konto.

Jeśli okaże się, że pomimo statusu  mówiącego o dostępności produktu nie będziemy mogli zrealizować zamówienia to natychmiast poinformujemy Państwa o tym stanie rzeczy.

 PHH dookien.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się z umowy usługi przewozowej przez firmy kurierskie oraz za opóźnienia w realizacji przelewów .

6. Pozostałe postanowienia

Wszystkie pliki, teksty, zdjęcia lub elementy graficzne zawarte na stronie dookien.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być wykorzystane bez pisemnej zgody właściciela. Reprodukowanie, odtwarzanie lub modyfikacja materiałów zawartych na stronach sklepu jest zabroniona.

Platforma dookien.pl nie ponosi odpowiedzialności za dokonywanie zakupów na platformie dookien.pl przez osoby trzecie na rachunek osoby poszkodowanej.

Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego.

 

Wieloletnie
doświadczenie

Bezpieczna
dostawa

Zadowolenie
klientów