Piany montażowe

Soudal pianka montażowa 750ml (pistolet)

21,99 zł 17,88 zł
W magazynie

Opakowanie: puszka 750ml

Sztuk/Karton: 12 sztuk

SKU
so2
Soudal pianka montażowa do niskich temperatur (pistolet)

Pistoletowa pianka montażowa o obniżonej rozprężalności przeznaczona do wszelkich prac wykończeniowych i instalacyjnych.

Właściwości:

Formuła o obniżonej rozprężalności bezpieczna dla delikatnych profili z PCV

Wysoka wydajność i stabilność wymiarów Krótki czas utwardzania - dalsza obróbka już po ok. 60 minutach (dla warstwy 3cm)

Precyzyjna i oszczędna aplikacja, możliwość przerwania pracy w dowolnym momencie Doskonała przyczepność do drewna i materiałów drewnopochodnych, PCV, aluminium i innych metali (również pokrytych powłokami lakierniczymi), betonu, muru, cegły, powierzchni szkliwionych itp.

Zastosowanie:

Uszczelnienia przy montażu ościeżnic okiennych i drzwiowych, szczególnie z wielokomorowych i kolorowych profili PVC. Montaż i uszczelnianie parapetów, rolet, progów, stopni schodów itp. Wypełnianie i wygłuszanie pustych przestrzeni w konstrukcjach szkieletowych Termoizolacja elementów instalacji c.o. i wodno-kanalizacyjnej, armatury łazienkowej, wanien, brodzików itp. Izolacja termiczna i akustyczna ścianek działowych, podłóg, stropów, dachów itp. Wypełnianie przepustów rurowych, przejść instalacyjnych w ścianach i stropach itp.

Dostępna pojemność: 750 ml

To jest blok stayczny CMS.:product_dostawa "Dodtawa dla produktu"

Wieloletnie
doświadczenie

Bezpieczna
dostawa

Zadowolenie
klientów