Piany montażowe

Piana montażowa wysokiej jakości!

Na platformie Dookien.pl znajdą Państwo duży wybór profesjonalnych pian montażowych przeznaczanych do stolarki okiennej i innych konstrukcji. W naszym asortymencie dostępna jest piana montażowa uznanych marek w branży, w tym Great Stuff PRO, Illbruck, Fischer, Soudal czy Selena

Główny trzon naszej oferty stanowi piana montażowa DOW GREAT STUFF PRO i ENERGY PLUS, ale można zakupić u nas piany przeznaczone do innych typów prac . Dostępna jest także specjalna piana pistoletowa do ciepłego montażu DOW SEAL& FLEX. Szeroki asortyment to nasz atut, dlatego na pewno dobiorą Państwo odpowiednie materiały przeznaczone do realizacji prac montażowych.

W naszym sklepie internetowym piana montażowa wyróżnia się bardzo atrakcyjnymi cenami – stale dbamy o to, aby były one dla Państwa zachęcające. Gwarantujemy również szybką dostawę materiałów, ponieważ większość z nich znajduje się w naszym magazynie – wysyłki realizowane są od ręki. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem pian montażowych na Dookien.pl!
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Wieloletnie
doświadczenie

Bezpieczna
dostawa

Zadowolenie
klientów