CX-80 HYBRICX bardzo silny klej uszczelniacz 290ml

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

39,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 39,00 zł od 15.07.2024 dla tego produktu

Opakowanie: 290ml

Sztuk/Karton: 24szt.

CX-80 HYBRICX bardzo silny klej uszczelniacz 290ml

Bardzo mocny jednoskładnikowy klej - uszczelniacz stosowany do wszystkich powierzchni (budownictwo, motoryzacja). Wytrzymuje temperatury od -45 do +100°C. - siła łączenia 30kg/cm, łączy zarówno gładkie oraz porowate powierzchnie. Całkowicie bezwonny i pozbawiony szkodliwych rozpuszczalników. Nie wchodzi w reakcję z podłożem, przez co może być używany m.in. w kamieniarstwie (nie przebarwia struktury). Po utwardzeniu można go malować.

HYBRICX jest klejem –uszczelniaczem hybrydowym ogólnego zastosowania o wysokim  module lepkości i dużej zdolności penetracyjnej. Jest to jednoskładnikowy uszczelniacz nie  wchodzący w reakcję z podłożem, utwardzający się w temperaturze pokojowej, używany do  montażu z dużą siłą łączenia.

HYBRICX jest bezpośrednio gotowy do użycia. Nie zawiera izocjanianów, związków  organocynowych i plastyfikatorów, natomiast oparty jest na technologii hybrydowej STP-E  i utwardza się w kontakcie z wilgocią atmosferyczną. Doskonałe zdolności klejące pozwalają  na użycie HYBRICX’a do różnorodnych celów, wszędzie gdzie trzeba uzyskać silne,  natychmiastowe i elastyczne połączenie. (Uszczelniacz) HYBRICX wykazuje odporność na  promienie słoneczne, starzenie i wilgoć, dzięki czemu można go używać do montażu  narażonego na warunki atmosferyczne.

Zastosowanie:

HYBRICX jest niezastąpiony wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i siła klejenia. Szczególnie polecany w przemyśle kolejowym (budowa wagonów), samochodowym (łączenie i uszczelnianie profili, wklejanie szyb ). Łączy prawie wszystkie możliwe  powierzchnie:  szkło, lustra, różnorakie tworzywa sztuczne, beton, ceramikę, drewno i metale.

W budownictwie może być użyty np. do montażu sidingu, uszczelek do okien , systemów dociepleń,listew przypodłogowych czy ram dekoracyjnych.

991 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.