BOSTIK 2720 MS na bazie polimeru 600ml szary

26,00 zł 21,14 zł
W magazynie

Opakowanie: 600ml

Sztuk/Karton: 20 szt.

SKU
BOSTIK
BOSTIK 2720 MS na bazie polimeru 600ml szary

BOSTIK 2720 MS to jednoskładnikowa masa uszczelniająca wielostronnego zastosowania.

BOSTIK 2720 MS jest wodoodporny, a pod wpływem wilgoci powietrza ulega wulkanizacji do gumowatego, miękko elastycznego uszczelnienia.

To zaś posiada wyśmienitą odporność na działanie czynników atmosferycznych i środków chemicznych. BOSTIK 2720 MS nie zawiera rozpuszczalnika i charakteryzuje się niewielkim skurczem.

BOSTIK 2720 MS charakteryzuje się dobrą tolerancją powłok malarskich w rozumieniu DIN 52452, część 4.

Ze względu jednak na różnorodność materiałów malarskich zaleca się wykonanie indywidualnej próby. DOSTĘPNE KOLORY: biały. Inne kolory (np. szary) na zamówienie/zapytanie.

ZASTOSOWANIE:

BOSTIK 2720 MS nadaje się do fug złącznych i dylatacyjnych wewnątrz i na zewnątrz budynków. - głównie do wykonywania fug w budownictwie lądowym nadziemnym; fugi wg DIN 18540 F - do stosowania w całym obszarze budynku, np. oknach, drzwiach i części dachowej - do uszczelniania konstrukcji drewnianych i metalowych - do wykonywania uszczelnień w pomieszczeniach produkcji spożywczej

ZALETY:

nie zawiera rozpuszczalnika i jest bezzapachowy

nie tworzy pęcherzy charakteryzuje się niewielkim skurczem szerokie spektrum przyczepności nie zawiera silikonów i izocyjanianu odporny na działanie promieni UV

To jest blok stayczny CMS.:product_dostawa "Dodtawa dla produktu"

Wieloletnie
doświadczenie

Bezpieczna
dostawa

Zadowolenie
klientów